Ilze Veske - dūla apmācībā   Katra bērniņa pieteikšanās ir īpašs notikums, kas var būt gan gaidīts un plānots solis, gan negaidīta dāvana un, neskatoties uz to kā mazulis pieteicies, ir sācies pārmaiņu laiks, kurā aug jauna dzīvība un aug sieviete, lai piedzimtu par mammu, bet vīrietis - par tēti. Jau vairākus gadus atbalstu mazu bērnu vecākus un topošās māmiņas uzklausot un sniedzot iedrošinājumu, bet 2012/2013. gadā esmu apguvusi zināšanas, lai to darītu ne tikai ar sirds siltumu, bet arī izmantojot konsultēšanas un citas dūlu prasmes. 2016. gadā pabeidzu mācības par grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību fizioloģiju.
    Es piedāvāju psiholoģisku atbalstu, informāciju un zināšanas, kā arī patiesu kopā būšanu bērniņu gaidot un vecāku lomu uzsākot. Iepazīšanās ar bērniņu un pielāgošanās pie jaunajiem apstākļiem ir satraukumu pilns laiks un iejūtīgam atbalstam var būt izšķiroša nozīme, lai ģimene justos droši un jaunos apstākļus piedzīvotu harmoniski.
     Es esmu trīs dēlu mamma, liepājniece un turpinu mācības dūlu zinībās, lai pilnveidotos un paplašinātu savas iespējas atbalsta sniegšanā. Es vadu topošo vecāku kursus Ģimeņu centrā "Liepa", grūtnieču nodarbības un konsultēju ģimenes individuāli.
Esmu zīdīšanas konsultante un palīdzu risināt zīdīšanas problēmas (sāpīga zīdīšana, piena trūkums, zīdīšanas pārtraukšana u.c. jautājumos). Atbalstu ģimeni pēcdzemdību laikā, konsultējot telefoniski vai mājas vizītēs.
      Ja sieviete gaidībās un dzemdībās saņem iejūtīgu atbalstu, tad viņai ir vieglāk piedzimt par drošu un pārliecinātu mammu, kura spēs atbalstīt savu mazo bērniņu lielās dzīves sākumā. 
     Vēlu Jums izbaudīt brīnumaino laiku! Uz tikšanos!
Mani var satikt Ģimeņu centrā “Liepa” nodarbībās, ko vadu vai arī individuālās konsultācijās. Raksti: ilze.veske@gmail.com vai zvani: 27737888Par manām zināšanām un kompetenci:


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru