Nodarbības un konsultācijas


Ģimeņu centrā "Liepa" vadu grūtnieču nodarbības. 
Šis man ir sirdij ļoti tuvs darbs, kas ļauj atkal un atkal no jauna dzīvot līdzi lielajam brīnumam - mazuļa gaidīšanai. Katra grūtniecība ir neatkārtojama pieredze, kas ness sev līdzi gan priekus, gan raizes un ved uz lielo Satikšanās Brīnumu - dzemdībām.
Tiekamies Trešdienās 12:00
Grūtnieču nodarbības paredzētas grūtniecēm no otrā gaidību trimestra un tajās var piedalīties, ja vien ārsts vai vecmāte nav noteikusi ierobežojumus ikdienas darbiņos. Tas ir laiks sev un gaidāmajam mazulim, lai apstātos, atpūstos no ikdienas skrējiena un parūpētos par savu labsajūtu. Šī nav aktīva grūtnieču vingrošana, bet izkustēties vajadzēs, tādēļ ņemiet līdzi ērtu apģērbu un zeķītes.
Dalības maksa nodarbībā 6 EUR vai maksājot par 4 nodarbībām 20 EUR


 
Topošo vecāku kursi no kuriem man tuvākās tēmas ir :
  • Gatavošanās dzemdībām
  • Kā varu sev palīdzēt dzemdībās
  • Zīdīšana - teorija un prakse
  • Bērna un ģimenes vajadzības pirmajā gadā
  • Pareizs hendlings un iejūtīga aprūpe

Gaidību laikā piedāvāju individuālas konsultācijas
Es sniedzu psiholoģisku atbalstu, informāciju un zināšanas, kā arī patiesu kopā būšanu bērniņu gaidot. Gatavošanās dzemdībām notiek gan fiziski, gan garīgi un tāpēc sarunas par emocijām, kas pārņem un praktiski padomi palīdz grūtniecības laiku piedzīvot harmoniskāk. Grūtniecības laikā sievietes ilgojas pēc apkārtējo sapratnes un atbalsta, lai arī kādus lēmumus viņa pieņemtu.
Papildus konsultācijai varu iemācīt dažādas atslābināšanās metodes, vingrojumus, kas palīdzēs grūtniecības laikā un dzemdībās, kā arī veikt grūtniecei relaksējošu masāžu vai šūpošanu rebozo lakatā.
Konsultācijas notiek pie sievietes mājās vai Ģimeņu centrā "Liepa", to cena ir 10€ stundā.Mans atbalsts dzemdībās 
Atbalstu sniedzu arī dzemdību laikā un par to plašāk ir aprakstīts šeit:

Pēcdzemdību konsultācijas un aprūpe
Vecāku lomu uzsākot, iepazīšanās ar bērniņu un pielāgošanās pie jaunajiem apstākļiem ir satraukumu pilns laiks un iejūtīgam atbalstam var būt izšķiroša nozīme, lai ģimene justos droši.
  • Esmu zīdīšanas konsultante un palīdzu risināt zīdīšanas problēmas (sāpīga zīdīšana, piena trūkums, zīdīšanas pārtraukšana u.c. jautājumos). 
  • Atbalstu ģimeni, ja pēcdzemdību laiks ir emocionāli grūts vai bērns daudz raud.
  • Palīdzu uzsākt bērniņa aprūpi - pareizu nēsāšanu, mierināšanu, vannošanu u.c. ikdienas darbiņus.
 Pilns pēcdzemdību aprūpes apraksts lasāms šeit...
Pirtīžas
Lielie gaidīšanas svētki beigušies, mazulis ir vecāku gādīgajās rokās. Tas ir emocionāls brīdis ikvienā ģimenē un šajā, ne tik vienkāršajā laikā, es piedāvāju atblstošu sarunu, kopīgu bērniņa vannošanu, maigu masāžu mammai un mazulim.
 Jūsu izvēlētā pirtiņā vai mājās... mierā... ar pateicību un mīlestību pret piedzīvoto gaidību un radību laikā.

Kad māmiņa jūtas gana atpūtusies un vēlas satikties ar citām mammām, lai kopā ar mani pārrunātu ikdienas aktuālos jautājumus un saņemtu atbalstu, ir iespēja nākt uz "Māmiņu stundu", jeb bēbīšu skoliņu pašiem mazākajiem. Tēmu saraksts un tikšanās laikus varat lasīt šeit...

Jau lielākiem bērniem piedāvāju nākt uz bēbīšu skoliņu, ko vadu kopā ar fizioterapeiti Solveigu Rozentāli. Vadu nodarbības lielajiem čāpotājiem, kuri nodarbībās var brīvi spēlēties, mācīties komunicēt ar vienaudziem, kamēr mammām ir savas sarunas par dažādām tēmām, kas saistītas ar bērna audzināšanu un attīstību. Visa informācija šeit...

Mani var satikt Ģimeņu centrā “Liepa” nodarbībās, ko vadu vai sarunāt tikties individuāli, rakstot man: ilze.veske@gmail.com vai zvanot: 27737888


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru