Dūlas pakalpojumi

Gaidību laikā piedāvāju individuālas konsultācijas
Es sniedzu psiholoģisku atbalstu, informāciju un zināšanas, kā arī patiesu kopā būšanu bērniņu gaidot. Gatavošanās dzemdībām notiek gan fiziski, gan garīgi un tāpēc sarunas par emocijām, kas pārņem un praktiski padomi palīdz grūtniecības laiku piedzīvot harmoniskāk. Grūtniecības laikā sievietes ilgojas pēc apkārtējo sapratnes un atbalsta, lai arī kādus lēmumus viņa pieņemtu.
Papildus konsultācijai varu iemācīt dažādas atslābināšanās metodes, vingrojumus, kas palīdzēs grūtniecības laikā un dzemdībās, kā arī veikt grūtniecei relaksējošu masāžu vai šūpošanu rebozo lakatā.
Konsultācijas notiek pie sievietes mājās vai Ģimeņu centrā "Liepa", to cena ir 10€ stundā.Mans atbalsts dzemdībās 
Atbalstu sniedzu arī dzemdībās, ja esi izvēlējusies dzemdēt Liepājas Reģionālajā slimnīcā vai plānotās mājdzemdībās Kurzemē. Dūlas dzemdību atbalsta apraksts:

Pēcdzemdību aprūpe un ēdināšanas konsultācijas


Vecāku lomu uzsākot, iepazīšanās ar bērniņu un pielāgošanās pie jaunajiem apstākļiem ir satraukumu pilns laiks un iejūtīgam atbalstam var būt izšķiroša nozīme, lai ģimene justos droši.Pilns pēcdzemdību aprūpes apraksts lasāms šeit...
Pirtīžas
Lielie gaidīšanas svētki beigušies, mazulis ir vecāku gādīgajās rokās. Tas ir emocionāls brīdis ikvienā ģimenē un šajā, ne tik vienkāršajā laikā, es piedāvāju atbalstošu sarunu, kopīgu bērniņa vannošanu, maigu masāžu mammai un mazulim.
 Jūsu izvēlētā pirtiņā vai mājās... mierā... ar pateicību un mīlestību pret piedzīvoto gaidību un radību laikā.Mani var satikt Ģimeņu centrā “Liepa” nodarbībās vai sarunāt tikties individuāli, rakstot man: ilze.veske@gmail.com vai zvanot: 27737888


Nav komentāru:

Komentāra publicēšana