Pēcdzemdību aprūpe

Vecāku lomu uzsākot, iepazīšanās ar bērniņu un pielāgošanās pie jaunajiem apstākļiem ir satraukumu pilns laiks un iejūtīgam atbalstam var būt izšķiroša nozīme, lai ģimene justos labi.
Piedāvāju iejūtīgu, cieņpilnu atbalstu pēcdzemdību laikā un pirmajā gadā.
Konsultēju mājas vizītēs, slimnīcā vai Ģimeņu centrā "Liepa", konsultācijas ir stundu līdz divu stundu garas. To laikā pievērsīšos tieši Jūsu ģimenes jautājumiem, vajadzībām un vēlmēm:
** Palīdzēšu uzsākt zīdīšanu, ieņemt mammai un bērniņam ērtas barošanas pozas.
** Ieteikšu risinājumus zīdīšanas un ēdināšanas problēmu gadījumā.
** Palīdzēšu Jums izprast mazuļa diennakts ritmus.
** Izrunāsim bērna raudāšanas iemeslus un kopā meklēsim mierinājumu.
** Iespējams vecākiem ir nedroši bērniņu pārģērbt vai vannot, tad izrunāsim kāpēc bērnam vai vecākiem tas ir tik grūti un ieteikšu kā varētu rīkoties, lai būtu vieglāk.
** Apjautāšos par māmiņas slodzi un pašsajūtu, lai kopā izvērtētu vai nepieciešams meklēt papildus atbalstu.
** Ja sieviete vēlas atsākt vingrot, palīdzēšu izvērtēt viņas fizisko gatavību un izrunāsim kāda būtu viņai piemērota slodze, nepieciešamais uzturs, vai viņas izvēlētā slodze var ietekmēt zīdīšanu, kā arī ieteikšu kur meklēt profesionālu atbalstu.
** Ja vecāki vēlas, tad izrunāsim dzemdību pieredzi un palīdzēšu rast skaidrojumu tajā ko piedzīvojāt, uzklausīšu un pieņemšu Jūsu sajūtas.

Lai uzlabotu sievietes un bērniņa pašsajūtu, piedāvāju:
  • maigu "tauriņa pieskāriena masāžu" sievietei un mazulim, 
  • šūpošanu rebozo lakatā abiem, 
  • pēcdzemdību savelkošo rebozo lakatu masāžu sievietei
  • masāžu sievietes galvai, plaukstām un pēdām, 
  • "dziedinošo vnniņu" mammai un bērnam,
  • kā arī pirtīžas. Plašāks pirtīžu apraksts lasāms šeit....


Dodoties uz konsultāciju man nav līdzi gatavi risinājumi, jo katras ģimenes stāsts ir īpašs, vajadzības - individuālas, un atbalsta veidu izvēlas pati ģimene. Es piedāvāju patiesu kopā būšanu, iedziļināšanos Jūsu situācijā un atbalstu.

Konsultācijas cena no 25 - 35 € .
Masāžu cena no 35 - 45 
Pirtīžas sākot no 80 
Ar mani var sazināties zvanot 27737888 vai rakstot WhatsApp


"Vācieši pavisam nesen pamatīgā pētījumā pūlējās noskaidrot, kādēļ vecāki bieži nevēlas vairāk par vienu bērnu ģimenē. Par rezultātu pārsteigti visi - ne ar "pliku" naudu, bērnudārza vietām un citiem bonusiem atrisināms ir fakts, ka pirmais bērns daudzus vecākus padara nelaimīgus.
Šokējoši smagas un traumatiskas dzemdības, kā arī pats mazuļa pirmais dzīves gads ar pārgurumu un negulētām naktīm, zīdīšanas grūtības, izolētības sajūta, izmisums un nomāktība, pāra attiecību problēmas - to visu viņi nevēlas savā dzīvē piedzīvot vēlreiz.
Iejūtīgs atbalsts un reāla palīdzība jau no grūtniecības, pašās dzemdībās un īpaši bērna pirmajā dzīves gadā padarītu pasauli labāku nevis īslaicīgi, bet ilgtermiņā. Es tam ticēju pirms 5 gadiem un ticu joprojām.
Kaut kas jau mainās. Arī ar katru jaunpienākošu PEP mammu un dūlu tas kļūst arvien cerīgāk."
Vita Kalniņa www.lina.lv


KLIENTU ATSAUKSMES:

Anete (28.08.2015):
"Mans viedoklis šajā jautājumā - daudz kas slēpjas aiz šī laikmeta sabiedrības uzliktām lomām un pienākumiem. Mums ir jādzenas pēc panākumiem, karjeras, izaugsmes profesionāli un personīgi, visur jāpaspēj, viss jāizdara, turklāt perfekti un tā lai citi atzītu. Bet mazulis šo straujo dzīvi piebremzē, uz brīdi apstādina. Un līdzi sev nes ļoti daudz kā tāda ko mēs nevaram paredzēt, izmērīt, kontrolēt un mainīt... No tā nevar vienkārši aiziiet.
Ir miljons nezināmo lielumu, divreiz vairāk jautājumu, šaubu un raižu. Mums no dzīves iespēju ņēmēja pozīcijas jākļūst par devēju. Tiek izjaukts jebkuras divu cilvēku savienības līdzsvars un daudz kas attiecību veidošanā ir jāmācās no jauna. Ir jāveido jauns ģimenes modelis, kurā jāiegulda vēl daudz vairāk laika un pūļu kā iepriekš. Un ne visi ir gatavi pieņemt, ka dzīve tik krasi mainīsies, ka tā no vienas puses bremzēsies, no otras uzņems jaunus apgriezienus un prasīs no mums daudz vairāk. Savs ego jānoliek mazliet malā citas personības labā. Tas ir ļoti grūti un tas prasa lielu ieguldījumu un zināšanas jau no paša grūtniecības sākuma. Ne visas atbildes var sniegt google un māmiņu forumi. Mēs esam laimīgi, ka satikām savu cilvēku Ilze Veske, jo bez viņas sniegtām zināšanām un palīdzības gan grūtniecības laikā ne tikai man bet arī topošam tētim ar viņa šaubām un neziņu gan tulīt pēc dzemdībām ar visām tām grūtībām, ko mazais brīnums nes sev līdzi, gan arī tagad, kad zīdainis jau mazliet paaudzies, bet tas nenozīmē, ka nerodas jaunas grūtības un izaicinājumi. Un katru dienu esam pateicīgi, ka mums ir profesionāls, zinošs un mīļš cilvēks, kas sniegs palīdzību ik brīdi, kad tas būs vajadzīgs! Ļoti ceru, ka dūlām un PEP mammām pietiks spēka un jaunie vecāki atradīs īsto palīdzību īstajā laikā un no īstajiem cilvēkiem!"


Dace (04.04.2015)
"Paldies, mums klājas labi. Es biežāk baroju mazo, varu labi pamainīt barošanas pozas un turu mazo pareizi, viņš vairs neraujas nost no krūts kā agrāk. Katrā ziņā Jūsu ieteikumi man ļoti palīdzēja. Es arī saprotu, ka piens man netrūkst un, ka es varu turpināt barot pati. Tas bija ļoti svarīgi priekš manis. Kad tikšanās bija beigusies un Jūs aizgājāt, man ļoti gribējās smaidīt, es biju neparasti priecīga un laimīga. Jūs, Ilze, mani ļoti pozitīvi ietekmējāt. Saku Jums lielu paldies."

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru