sestdiena, 2017. gada 27. maijs

"Māksla būt kopā" Nr.1. aizvadīts


Tās bija lieliskas dienas ar patiesu klātbūtni sevī, ar dabu un apkārtējiem cilvēkiem un radījām līdzsvaru, mieru un veldzējumu dvēselei. Liels paldies visiem, kuri piedalījās!

Arī 2018. gada vasarā plānojam piedāvāt līdzīgu pasākumu:
Izbaudīt trīs dienas Baltijas jūras krastā, skaistā, sakoptā vidē ar patiesām rūpēm par savu labsajūtu. Laiks sev ar iespēju pabūt vienatnē, saplūstot ar dabu un smelties tās spēku. Laiks attiecībām ar sevi un vērīgai mijiedarbībai ar apkārtējiem.
Pasākumu var izbaudīt ierodoties gan vienatnē, gan arī pārī.

Pieteikšanās un vairāk info rakstot e-pastu:
ilze.veske@gmail.com vai zvanot +371 27737888

Sava dabiskā ritma un pulsācijas atgūšanai izmantosim gan dinamiskas, gan rimtas aktivitātes dabā, praktizēsim gan klusumu, gan apzinātību, gan sarunu – ierastā un arī gluži jaunā veidā. Apgūsim Labirinta prakses, izkopsim mākslu ceļot savā iekšējā telpā, lai rastu spēka un iedvesmas avotus sevī pašā. Iepazīsim labāk sevi un tad pilnveidosim mākslu būt kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.
Īpašs ieguvums šīs brīvdienas ir partnerattiecību atjaunošanai, pilnveidošanai un izkopšanai. Tiks pielietotas dažādas ķermeņa terapijas metodes, meditācijas, masāžas, arī ar rebozo lakatiem. Iepazīsim savas zemapziņas valodas dažādību, veidosim sapratni un saskaņu sevī, lai apzināti veidotu sev patīkamas attiecības ar apkārtējiem.
Daļa prakses notiks kopējā grupā, bet būs prakses atsevišķi pāriem.
Mirkļi no 2017. gada pasākuma:Nav komentāru:

Komentāra publicēšana